Informacje dla wolontariuszy

 

Wolontariat szkolny podejmuje akcje skierowane do różnych grup osób potrzebujących. Działania inicjowane są przez Samorządy Uczniowskie, redakcję szkolnego radia "Węzeł", koło wolontariatu oraz poszczególne klasy i nauczycieli.

 

Serce wosp


Ostatnie wydarzenia:
Trwa gromadzenie środków czystości, które zostaną przekazane do Domu Dziecka w Bodzewie. Artykuły można dostarczać do końca lutego do sal 15, 17 i 19.
Przez cały rok szkolny do szkoły można przynosić plastikowe nakrętki. Fundusze uzyskiwane z ich sprzedaży przekazywane są na potrzeby rehabilitacji Kacpra. Akcję koordynuje szkolne radio "Węzeł".
Podsumowaliśmy też zbiórkę środków pieniężnych w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która została przeprowadzona przez sztab nr 4039 zarejestrowany w naszej szkole. Przygotowaniem finału WOŚP oraz organizacją pracy sztabu zajęło się koło wolontariatu wraz z opiekunami. Sukcesem jest nie tylko udana impreza plenerowa, która odbyła się pod hasłem „obiad z orkiestrą”, zorganizowana we współpracy z naszymi przyjaciółmi i wieloma życzliwymi osobami, ale także rekordowy wynik finansowy - 22 530zł! Gratulujemy i dziękujemy!