Rozkład dowozów uczniów

 pobierz rozklad

KURSY AUTOBUSÓW – rok szkolny 2016/2017

 

Dowozy

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs I kurs

6.50 Osieczna 6.40 Osieczna

7.00 Maciejewo 6.50 Ziemnice

7.05 Kąty 6.55 Ziemnice G.

7.15 Wojnowice Sp. 6.57 Miąskowo

7.17 Wojnowice/W. 7.10 Kleszczewo

7.20 Witosław 7.15 Chmielkowo

7.25 Popowo 7.25 Świerczyna/szkoła

7.30 Drzeczkowo 7.27 Świerczyna/przystanki

7.35 Wolkowo St. 7.40 Jeziorki

7.50 Osieczna 7.50 Osieczna

II kurs

7.56 Wojnowice W. – zabiera przedszkole

8.00 Wojnowice Sp. – j.w.

8.05 Kąty - p-le, SP i Gim.

8.10 Maciejewo

8.15 Wojnowice Sp.

8.17 Wojnowice W.

8.20 Witosław – zabiera p-le

8.25 Popowo - j.w.

8.30 Drzeczkowo

8.35 Wolkowo St.

8.40 Drzeczkowo - wysiada p-le, wsiadają uczniowie

8.50 Osieczna

Rozwozy

PONIEDZIAŁEK

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs 12.30

12.35 Wojnowice Sp. /13.15 rozwozy SP Świerczyna/

12.40 Maciejewo – zabiera przedszkole

12.45 Kąty

12.50 Wojnowice Sp.

12.52 Wojnowice W.

12.55 Witosław

13.00 Popowo

13.05 Drzeczkowo- wsiada p-le z Wolkowa

13.10 Wolkowo St.

13.20 Osieczna

II kurs 13.35

13.45 Wolkowo St.

13.50 Drzeczkowo – zabiera p-le

13.55 Popowo

14.00 Witosław

14.05 Wojnowice W.

14.07 Wojnowice Sp.

14.10 Maciejewo

14.15 Kąty

14.25 Osieczna

III kurs 14.30 II kurs 14.30

14.40 Wolkowo St. 14.40 Jeziorki

14.45 Drzeczkowo 14.50 Świerczyna/przystanki

14.50 Popowo 14.53 Świerczyna/szkoła

14.55 Witosław 15.00 Ziemnice

15.00 Wojnowice W. 15.05 Ziemnice G.

15.02 Wojnowice Sp. 15.20 Kleszczewo

15.05 Maciejewo 15.25 Chmielkowo

15.10 Kąty 15.40 Osieczna

15.20 Osieczna

IV kurs 16.10

rozwóz uczniów po zajęciach dodatkowych

 

WTOREK

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs 12.30

12.35 Wojnowice Sp. /13.15 rozwozy SP Świerczyna/

12.40 Maciejewo – zabiera przedszkole

12.45 Kąty

12.50 Wojnowice Sp.

12.52 Wojnowice W.

12.55 Witosław

13.00 Popowo

13.05 Drzeczkowo- wsiada p-le z Wolkowa

13.10 Wolkowo St.

13.20 Osieczna

II kurs 13.35

13.45 Wolkowo St.

13.50 Drzeczkowo – zabiera p-le

13.55 Popowo

14.00 Witosław

14.05 Wojnowice W.

14.07 Wojnowice Sp.

14.10 Maciejewo

14.15 Kąty

14.25 Osieczna

III kurs 14.30 II kurs 14.30

14.40 Wolkowo St. 14.40 Jeziorki

14.45 Drzeczkowo 14.50 Świerczyna/przystanki

14.50 Popowo 14.53 Świerczyna/szkoła

14.55 Witosław 15.00 Ziemnice

15.00 Wojnowice W. 15.05 Ziemnice G.

15.02 Wojnowice Sp. 15.20 Kleszczewo

15.05 Maciejewo 15.25 Chmielkowo

15.10 Kąty 15.40 Osieczna

15.20 Osieczna

IV kurs 16.10

rozwóz uczniów po zajęciach dodatkowych

 

ŚRODA

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs 12.30

12.35 Wojnowice Sp. /13.15 rozwozy SP Świerczyna/

12.40 Maciejewo – zabiera przedszkole

12.45 Kąty

12.50 Wojnowice Sp.

12.52 Wojnowice W.

12.55 Witosław

13.00 Popowo

13.05 Drzeczkowo- wsiada p-le z Wolkowa

13.10 Wolkowo St.

13.20 Osieczna

II kurs 13.35

13.45 Wolkowo St.

13.50 Drzeczkowo – zabiera p-le

13.55 Popowo

14.00 Witosław

14.05 Wojnowice W.

14.07 Wojnowice Sp.

14.10 Maciejewo

14.15 Kąty

14.25 Osieczna

III kurs 14.30 II kurs 14.30

14.40 Wolkowo St. 14.40 Jeziorki

14.45 Drzeczkowo 14.50 Świerczyna/przystanki

14.50 Popowo 14.53 Świerczyna/szkoła

14.55 Witosław 15.00 Ziemnice

15.00 Wojnowice W. 15.05 Ziemnice G.

15.02 Wojnowice Sp. 15.20 Kleszczewo

15.05 Maciejewo 15.25 Chmielkowo

15.10 Kąty 15.40 Osieczna

15.20 Osieczna

 

CZWARTEK

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs 12.30

12.35 Wojnowice Sp. /13.15 rozwozy SP Świerczyna/

12.40 Maciejewo – zabiera przedszkole

12.45 Kąty

12.50 Wojnowice Sp.

12.52 Wojnowice W.

12.55 Witosław

13.00 Popowo

13.05 Drzeczkowo- wsiada p-le z Wolkowa

13.10 Wolkowo St.

13.20 Osieczna

II kurs 13.35

13.45 Wolkowo St.

13.50 Drzeczkowo – zabiera p-le

13.55 Popowo

14.00 Witosław

14.05 Wojnowice W.

14.07 Wojnowice Sp.

14.10 Maciejewo

14.15 Kąty

14.25 Osieczna

III kurs 14.30 II kurs 14.30

14.40 Wolkowo St. 14.40 Jeziorki

14.45 Drzeczkowo 14.50 Świerczyna/przystanki

14.50 Popowo 14.53 Świerczyna/szkoła

14.55 Witosław 15.00 Ziemnice

15.00 Wojnowice W. 15.05 Ziemnice G.

15.02 Wojnowice Sp. 15.20 Kleszczewo

15.05 Maciejewo 15.25 Chmielkowo

15.10 Kąty 15.40 Osieczna

15.20 Osieczna

IV kurs 16.10

rozwóz uczniów po zajęciach dodatkowych

 

PIĄTEK

AUTOBUS I AUTOBUS II

I kurs 12.30

12.35 Wojnowice Sp. /11.25 i 13.15 rozwozy SP Świerczyna/

12.40 Maciejewo – zabiera przedszkole

12.45 Kąty

12.50 Wojnowice Sp.

12.52 Wojnowice W.

12.55 Witosław

13.00 Popowo

13.05 Drzeczkowo- wsiada p-le z Wolkowa

13.10 Wolkowo St.

13.20 Osieczna

II kurs 13.35

13.45 Wolkowo St.

13.50 Drzeczkowo – zabiera p-le

13.55 Popowo

14.00 Witosław

14.05 Wojnowice W.

14.07 Wojnowice Sp.

14.10 Maciejewo

14.15 Kąty

14.25 Osieczna

III kurs 14.30 II kurs 14.30

14.40 Wolkowo St. 14.40 Jeziorki

14.45 Drzeczkowo 14.50 Świerczyna/przystanki

14.50 Popowo 14.53 Świerczyna/szkoła

14.55 Witosław 15.00 Ziemnice

15.00 Wojnowice W. 15.05 Ziemnice G.

15.02 Wojnowice Sp. 15.20 Kleszczewo

15.05 Maciejewo 15.25 Chmielkowo

15.10 Kąty 15.40 Osieczna

15.20 Osieczna