W drugim (2-6.07.) tygodniu wakacji niemal 40-osobowa grupa naszych najmłodszych uczniów korzystała z różnorodnych form wypoczynku oraz atrakcji zaproponowanych przez szkołę.

Dzieci odwiedziły lubianą "Krainę Zabawy Bogilu", gdzie w olbrzymich namiotach bawiły się na dmuchańcach, zjeżdżalniach i kulkowych, a także zewnętrznych placach zabaw. W "Krainie smaków" w Boszkowie poznały tajniki powstawania włoskich przysmaków - pizzy i lodów, w przygotowaniu i degustacji których również czynnie uczestniczyły. Wielowymiarową przygodę z wielkopolską gwarą oraz legendami zapewniła wizyta w nietypowym poznańskim muzeum "Blubry 6D", zaś stok narciarski nad Jeziorem Maltańskim zaskoczył niecodzienną aktywnością - zjazdem na pontonach. W półkolonijnym tygodniu swoje gościnne podwoje po raz kolejny otworzyła też przed naszymi uczniami "Stara Chata u Kowola" w Kluczewie, która gwarantuje wypoczynek na łonie natury w towarzystwie zwierząt, a przede wszystkim niezapomniane spotkanie z wujem Krzysiem i jego barwnymi opowieściami o dawnym życiu na wsi i pracy w kuźni. Zajęcia zakończył seans w leszczyńskim kinie Cinema 3D oraz piknik w pięknym parku przy dworku w Jeziorkach. O wlaściwy przebieg wakacyjnego wypoczynku zadbali: p. Barabara Lewicka, która również przygotowała program półkolonii i zadbała o jego realizację, p. Marta Grobelna, p. Anna Juchniewicz, p. Andrzej Majer, p. Barbara Mrówczyńska, p. Edyta Nitecka, p. Dorota Pieczyńska, p. Emilia Swoboda i p. Anna Weber. Zobacz>>