Wyjątkowo udany niedzielny (10.06.) festyn rodzinny obfitował nie tylko w występy sceniczne w wykonaniu najmłodszych i nieco starszych uczniów, ale również w atrakcje sportowe, rekreacyjne i kulinarne.

Przygotowane przez klasy stoiska oferowały wypieki, dania obiadowe, ciepłe i chłodne napoje, desery, owoce, zioła, zabawki, a także inne wytwory uczniów i ich rodziców. Odbyły się wybory małych miss i mistera - zaszczytne tytuły i królewskie insygnia przyznano Mai Kraśner oraz Filipowi Rogozińskiemu. Na zielonym boisku rozegrano mecz piłki nożnej rodzice kontra uczniowie, a w miasteczku ruchu drogowego odbywał się turniej rowerowy. Zainteresowani mogli sprawdzić swoją sprawność w rozmaitych konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli, a także obejrzeć pokazy sztuk walki. Dla ochłody rozdawano lody oraz korzystano z boiskowych zraszaczy. Tradycyjnie pod koniec festynu przedstawiciele rodziców drogą losowania obdarowali szczęściarzy nagrodami rzeczowymi. Główną stanowił rower, na którym odjechał Eryk Kubiak. Dziękujemy rodzicom za okazaną pomoc i organizację wspaniałych nagród oraz stoisk. Zapraszamy do oglądania zdjęć>>.