W środowe (06.02) popołudnie uczniowie klas: I a, III a oraz III b zaprosili do szkoły swoje babcie i swych dziadków, przygotowawszy dla nich humorystyczny program artystyczny pod kierunkiem p. Klaudii Nowackiej, p. Emilii Swoboda oraz p. Joanny Prałat.

Wizyta sprawiła przybyłym wielką radość i wiele śmiechu. Dzieci zaprezentowały się bowiem w krótkich scenkach, pt.: „Gucio”, „Cztery babcie”, „Śmiechoterapia”, „Familiada” oraz „Wywiad ze stulatką”. Najmłodsze uczennice zaprezentowały taniec „Babuszki”. Mali aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Seniorom życzenia złożyła również dyrektor Bata Zborowska. Po występie wnuczęta zaprosiły zacnych gości do holu I piętra na poczęstunek przygotowany w formie szwedzkiego stołu. Odbyła się również profesjonalna sesja zdjęciowa wnuków z babcią i dziadkiem. Za obiektywem aparatu stanęła p. Ilona Nowacka. Zobacz>>