Informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji organizowanej w leszczyńskich placówkach oświatowych akcji charytatywnej "Pączki do Rączki". W jej ramach w Tłusty Czwartek, 8 lutego, w szkole sprzedawne będą pączki w cenie 2 zł za sztukę.

Mile widziana będzie także każda wyższa opłata, bowiem zysk ze sprzedaży tych tradycyjnych dla końca karnawału wypieków przeznaczony zostanie na leczenie dwójki maluchów. Jeden z nich to niespełna roczny Hubert Jarosiński cierpiący na rzadką chorobę genetyczną, któremu do spowolnienia jej przebiegu oraz codziennego funkcjonowania niezbędna jest rehabilitacja ruchowa i logopedyczna. Pomoc bardzo potrzebna jest też drugiemu dziecku objętemu patronatem akcji, małej osieczniance Julce Jekel, która, jak wiemy, cierpi na nowotwór kości i oczekuje w tej chwili na poważną operację chirurgiczną. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nie zawiedziemy i w Tłusty Czwartek każdy zje choć jedno ciastko zakupione w szkole. Pamiętajcie, 8 lutego WYCIĄGNIJMY RĄCZKI PO PĄCZKI! :-)