Miło nam poinformować, że wszystkie prace, zgłoszone przez naszych uczniów do konkursu plastycznego na książkę liberacką, zorganizowanego przez CKiB w Osiecznej, zyskały uznanie jury.

Miejscami pierwszymi w kategorii szkół podstawowych uhonorowano prace "Jak urządzić urodzinki" oraz "Listy", miejscem drugim "Bardzo krótką historię T-shirtu", zaś wyróżnieniem "Zapach czekolady". Serdecznie gratulujemy młodym twórcom, w gronie których znaleźli się: Karol Borowczyk, Dominika Chudzińska, Wiktoria Gołdynek, Miłosz Kaźmierczak, Maciej Sobański, Adrian Umiński, Oliwia Woźniakowska, Jakub Gralak, Dagmara Dworacka, Dominika Maćkowiak, Klaudia Olejniczak, Kacper Ratajczak, Natalia Ratajczak, Mariusz Boś, Igor Chudziński, Szymon Dorsz, Patryk Kolańczyk, Nikodem Kraśner, Paweł Ratajczak, Zuzanna Skorczyk, Katarzyna Andrzejewska, Kalina Dworacka, Julia Jaszkiewicz, Zuzanna Kubera, Zuzanna Nadolna oraz Marta Róższczka. Zainteresowanych odsyłamy również na stronę>> CKiB., gdzie znajduje się obszerniejsza relacja z wydarzenia.