Przed nami najbardziej radosne i wiosenne święta - Wielkanoc. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko, symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję.

Świąteczną tradycję stanowi zdobienie jajek, dlatego w tym roku uczniowie klas I - III szkoły podstawowej, a także ich rodzice zostali zaproszeni do udziału w konkursie na najładniejszą pisankę wielkanocną. Przygotowano wiele ciekawych, pomysłowych i kolorowych pisanek, malowanych i zdobionych różnymi technikami. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w formie wystawy pokonkursowej, a najciekawsze nagrodzono dyplomami i drobnymi upominkami. Organizatorki konkursu, panie Joanna Prałat i Emilia Swoboda dziękują małym i dorosłym uczestnikom za udział w konkursie, jednocześnie informując, że prace uczniów wzięły udział w gminnym konkursie na najpiękniejszą pisankę, zorganizowanym przez CKiB w Osiecznej i zostały wyróżnione podczas niedzielnego Jarmarku Wielkanocnego. Zobacz>>